Pronájem komerčního prostoru 1000 m2

Barrandovská, Praha 5

PRONAJATO Pronajem vily na Barandově, Barrandovská 15


1000 m2
150 000 Kč


Představení nemovitosti

PRONAJATO Dovoluji si Vám nabídnout k pronajmu výjimečnou nemovitost, krásnou funkcionalistickou vilu z roku 1930 od architekta Vojtěcha Krcha.
Původní urbanistický koncept Barrandova vznikl z iniciativy bratrů Miloše a Vaclava Havlových a byl dílem architekta Jaroslava Fragnera.Vilu si nechal postavit pan Dominik Dlouhý pro svoji rodinu, který v roce 1939 odešel do exilu.Po roce 1948 patřila vila Barrandovským filmovým ateliérům.
Rozlehlá vila je tvořena čtyřmi podlažími o celkové podlahové ploše 1000m2. V prvním podlaží se nachází vnitřní nerezový bazén s východem na spodní terasu.Ve druhém podlaží je nová prostorná kuchyň s výtahem pro jídlo a dalšími luxusními spotřebiči,technické místnosti a moderní plynová kotelna. Další dvě podlaží jsou obytná, prostorná a velkolepá. Čítají několik ložnic,koupelen,obývací pokoje, pracovny, jídelnu a další. Z každého podlaží jsou vstupy na prostorné terasy s jedinečným výhledem na Vltavu,Bránický pivovar a Vyšehrad.Vila prošla velmi nákladnou rekonstrukcí.
Vhodné jako reprezentativní sídlo společnosti.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

RAD0060

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

1 000,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti