Prodej vily 780 m2, pozemek 770 m2

U Blaženky, Praha 5

Impozatní vila Bertramka, vnitřní bazén, terasy s výhledy


780 m2
8+kk
59 000 000 Kč


Představení nemovitosti

Impozatní, nadčasová vila v reprezentativním místě s neopakovatelnými výhledy v prestižní vilové čtvrti v Praze 5 na Malvazinkách. Originální a architektonicky hodnotný dům postavený s velkou pečlivostí se nachází v jedné nejhodnotnější části Prahy 5. Lokalita a umístění tohoto architektonického skvostu nabídne svým majitelům mimořádné soukromí, pohodlí, klid a zároveň rychlou dostupnost do centra. Díky unikátní poloze na konci ulice u lesa, jde o mimořádně klidné místo v zeleni. Lokalita ve svahu nad centrem Prahy poskytuje zároveň panoramatický výhled do okolí a dlouhodobě platí za velmi prestižní a vyhledávanou rezidenční adresu.
Atypická moderní vila s velkoryse řešenými relaxačními prostory pro aktivní pohyb i pro
odpočinek, včetně vnitřního bazénu 8x4m s protiproudem, finské sauny. Z bazénu je
přímý výstup na relaxační terasu s krásnými výhledy do okolí plného zeleně. Ve všech podlaží se nachází obytná zóna s několika ložnicemi, toaletami a sociálním zařízením ke každé loznici zvlášt. Variabilní dispozice a umístění jednotlivých pokojů umožnují rezidentům flexibilní využití obytných prostor -rodinné sídlo, či kombinaci privatního bydlení se sídlem firmy, apod.
Všechna poschodí jsou propojena žulovým schodištěm s designovým ocelovým zábradlím sklem,obloženým mramorem a hydraulickým výtahem. Výtah je pojatý jako designový prvek domu a prochází všemi poschodími.
Vybavení domu zahrnuje kuchynskou linku se spotřebičemi Miele, podlahová krytina krytina lam. Pergo v tmavém dekoru, dlažbu, hliníková okna s s izolačními dvojskly , klimatizaci, podlahové vytápění v hlavních místnostech prvního podlaží, vybavení koupelen, výtah, zabezpečovací systém a centrální vysavač.
Vytápění je zajištěno teplovodní soustavou s plynovými kotli, dům je
vybaven vzduchotechnikou a klimatizací.
Zahrada s terasami má okrasný charakter. Celý objekt i pozemek je zabezpečen kamerovým systémem, alarmem videointercomem atd. Parkování zajišťuje prostorná podzemní garáž pro 4
vozy.
Reprezentativní část Prahy 5 Malvazinky s nedalekou Bertramkou si zachovala příjemné prostředí s dostatkem zeleně a určitý nádech historie i přes moderní výstavbu. Lokalita je žádaná hlavně díky klidnému bydlení v zeleni a přitom centru Prahy na dosah. Tato oblast je známá i skvělou dopravní dostupností. K dispozici zastávka MHD, trasa autobusu k Andělu nebo tramvají na Radlickou. Pěší chůzí přibližně za 10 minut na Smíchově. Pro aktivní řidiče je v blízkosti napojení na vnitřní Pražský okruh nebo výpadovka na Plzeň. Veškeré podmínky splňuje i občanská vybavenost. K dispozici jsou školky, základní i střední škola, nemocnice Malvazinky. Pro nákupy a kulturní vyžití jako například multikina nebo restaurace, jsou k dispozici nákupní centra Anděl, Nový Smíchov nebo Galerie Butovice. Skvělé lokalita pro sportovní vyžití, od tenisových kurtů až po golfové hřiště nebo zimní stadion či plavecký bazén.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0325

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

780,0 m2

Budova:

montovaná

Garáž:

Ano

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti