Prodej vily 975 m2, pozemek 6700 m2

Ke Kapličce, Dolní Břežany

Prodej vyjímečné vily, Praha západ, Dolní Břežany 975m2, s pozemkem 6700m2


975 m2
4+1
56 700 000 Kč


Představení nemovitosti

Nabízíme reprezentativní vilu v klidné části Dolních Břežan s výhledem na reliéf hlavního města včetně výhledu na Pražský hrad. Vila je umístěna v rozměrné zahradě která byla upravena zahradním architektem v souladu s pojetím vhledu hlavní budovy. K vile patři ještě oddělený objekt s technickým zázemí a dvěma plnohodnotnými parkovacími místy pro velké limuzíny ,při použití pro normální vozidla 3 parkovací místa.

Vila je vybavena hlavním vstupní halou a schodištěm ve které je hojně použit mramor,který je ostatně použit na většině schodišť a chodeb v celé vile ,zajímavostí je použití vitrážových skel v oknech haly a schodiště od známého umělce. Ve vile je 8 koupelen s toho jedna plně vyhotovena také v mramoru. V prvním patře se vstupní halou je dislokována hlavní obývací místnost,dále pak místnost pro sledování televize,a místnost pro uzavřená jednání ,na tomto patře se nahází kuchyně která má zvláštní vstup pro zásobování z venku ,vedle kuchyně je místnost s jídelnou.Z hlavní obývací místnosti a z jídelny je vstup na rozměrnou terasu situovanou na jih. V tomto patře je též místnost pro ubytování návštěv a ubikace pro služebnictvo.

Druhé patro je rozděleno na dvě křídla v prvním křídle jsou umístěny dva dětské pokoje které jsou vybaveny vlastními koupelnami a šatnou a pokojem pro chůvu který má také vlastní koupelnu .V druhém křídle je dislokována hlavní ložnice dvě koupelny,hlavní šatna a relaxační salonek .Z hlavní ložnice je vystup na terasu s orientací na jih.V oblasti schodiště ve druhém patře vstup na rozměrný balkon s výhledem na hlavní město.

Nad druhým patrem je ještě rozměrná půda s možností realizace čtvrtého patra.
Vila má ještě suterén který je zaměřen na volnočasové aktivity .V suterénu je umístěn bazén ,dvě sauny ,místnost pro kulečník kde je instalován zajímavý dřevěný strop a bar,dále pak odpočinková místnost s krbem ,v suterénu je ještě zimní zahrada se vstupem do venkovní zahrady .V suterénu je ještě příruční sklad,v celém objektu je instalován centrální vysavač .V zahradě je realizovaná příprava na instalaci fontány,kde je také zajímavé komplexní noční osvětlení .
Obec Dolní Břežany má dobrou občanskou vybavenost s dobrou dostupností do centra.

Energetická náročnost třídy C

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

LMAL0009

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

975,0 m2

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti