Prodej bytu 4+1 285 m2

Hradecká, Praha 3

Vyjímečný byt 285 m2 terasou, 2G, Praha 3, Královské Vinohrady, metro Flora


285 m2
4+1
19 500 000 Kč
Cena k jednání, advokátní úschova zdarma, právní a hypoteční servis.


Představení nemovitosti

Jedinečná příležitost koupě velkoryse prostorného, luxusního bytu užitné plochy 285 m2 s terasou v moderním komplexu Agora Flora. Prostorná slunná jižní terasa 50 m2 lemuje po celém obvodě tento výjimečný byt a zároveň nabízí volný výhled do zeleně uprostřed prestižní pražské čtvrti Královské Vinohrady. Interiér bytu tvoří vstupní hala, pokoj pro hosty, okázalý, prostorný obývací pokoj s krbem a okny orientovanými do zeleně a přímým vstupem na terasu, plnohodnotně vybavená kuchyň s velkou jídelnou, hlavní ložnice rovněž s přímým vstupem na terasu. V 1.podlaží pracovna se soukromou knihovnou a dominující prosklenou střechou. Prostorově velkorysá koupelna s infrasaunou, hydomasážní vanou a soláriem. Samostatná toaleta. Dostatek úložného prostoru poskytuje prostorná šatna se zázemím pro domácí práce. Kupní cena tohoto ojedinělého a komfortního bytu zahrnuje samostatnou garáž, zajišťující místo pro dva rodinné vozy. Nadstandardní bezpečnost bydlení zajišťuje recepce s nepřetržitou službou i kamerový systém.
Prestižní rezidenční lokalita pražských Vinohrad disponuje veškerými službami a výborným spojením MHD do centra. Jen pár kroků od bytu se nachází velký výběr školek, škol, kaváren a restaurací, obchodní a zábavní centrum Atrium Flora s kinem IMAX a stanice metra linky A.
.
Vinohrady, kdysi královská část hlavního města jsou okouzlujícím secesním příkladem rezidenční dokonalosti a jako tradiční rezidenční čtvrť jsou populární již od 19. století. Tradiční architektonické prvky mnoha zrekonstruovaných budov, blízkost parků a zeleně, výborné dopravní spojení, prvotřídní školy, čilý noční život, výborné restaurace a aktivní společenský život i množství malebných ulic lemovaných stromy, to vše přispívá k jedinečnosti této oblíbené rezidenční lokality, nabízející žádané metropolitní klima v centru města. Atraktivnost této nemovitosti zvyšuje případný investiční záměr, zajišťující dlouhodobě stabilní výnos, vzhledem k silné poptávce po nájemních bytech v této lokalitě.
Luxusní a okázalé bydlení pro náročnou klientelu v centru metropole!

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

JHA0372

Stav objektu:

velmi dobrý

Užitná plocha:

285,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Podlaží:

2. z 3

Garáž:

Ano

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti