Prodej kanceláře 157 m2

Rohanské nábřeží , Praha 8

Slunný byt 3kk jako sídlo společnosti(157 m2), RIVER DIAMOND, terasa, dvě parkovací místa


157 m2
18 450 000 Kč
info o ceně v RK


Představení nemovitosti

Luxusní, kompletně zařízený, prostorný byt 3kk (157m2)s terasou a balkonem, s možností flexibilního využití jako reprezentativní kancelářské prostory nebo sídlo společnosti s dvěma parkovacími místy ve 4.patře moderního rezidenčního projektu River Diamond s výtahem a non stop 24 hodinovou recepcí. River Diamond je jedinečným bytovým projektem na břehu řeky Vltavy. Život v River Diamond znamená dokonalost a životní styl využívající zvláštních výhod, který nabízí zejména: 24 – hodinová recepce, čistírna, úklid, doplňkové služby prostřednictvím recepce, obchody, kavárna se zahrádkou v přízemí, soukromá zahrada pro obyvatele komplexu, bezpečné podzemní parkování a mnoho dalších výhod spojených s moderním stylem života.

Vybavený, dispozičně řešený jako 3+kk s dvěma terasami 7,2 m2 + 4,5m2, nabízí otevřený velkoryse prostorný obývací pokoj s kuchyní, jídelnou, s přímým vstupem na terasu s posezením. Dále vstupní chodba s ložním prostorem, samostatná toaleta, technická místnost, dva prostorné pokoje jeden se suit koupelnu, druhý pokoj přímý výstup na terasu s výhledem na Pražský Hrad.

Celý prostor je vytápěn podlahovým topením. Venkovní elektrické žaluzie s dálkovým ovládáním na každé okno samostatně. Podlahy z masivu, velkoformátová okna s izolačními dvojskly, klimatizace.
Ceně bytu zahrnuje dvě samostatná parkovací stání v suterénních garážích v domě a velký sklep.

Vynikající lokalita s veškerou občanskou vybaveností snadným parkováním v okolí a vynikající dopravní dostupností do centra díky tramvajovým spojům v minutové vzdálenosti. V těsné blízkosti nájezd na pražskou magistrálu s následným napojením na Pražský okruh.

Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti)

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0514

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

157,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

skeletová

Podlaží:

5. z 5

Sklep:

9,0 m2

Garáž:

Ne

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti