Pronájem kanceláře 1000 m2

U nákladového nádraží, Praha 3

Reprezentativní kancelářské prostory od 100 do 1000 m2, Praha 3, Žižkov


1000 m2
9 EUR m2/za měsíc
+ energie, + 60 EUR / stání / měsíc + DPH, neplatíte provizi


Představení nemovitosti

Reprezentativní kancelářské prostory od 100 do 1.000 m2, od 9 do 12 Euro/m2 v budově Nagano Park. Jeden z nejúspěšnějších business parků je situován v žádané komerční lokalitě městské části Praha 3. Čtyři kancelářské budovy poskytují 20.000 m2 flexibilních kancelářských a skladových prostorů. Nagano Park disponuje bezkonkurenčními zdroji energie a datacentrem přímo v areálu.

Dvě nově postavené a dvě rekonstruované administrativní budovy poskytují dostatek variabilních kancelářských prostor. Většinou dispozice openspace, která se dále upravuje dle přání nájemce. Pro všechny nájemce k dispozici využití společné zasedací místnosti s wi-fi a projektorem, 2 restaurace s kavárnou v areálu, relax room a terasa pro chvíle odpočinku a non stop fitness centrum. Parkovací stání pro návštěvy v areálu, služby recepce a správce (24/7). Za každých 100 m2 pronajaté plochy náleží 1 parkovací místo na uzavřeném parkovišti.

Kompletní technická vybavenost - bezkonkurenční zdroje energie (6 MW) a IT technologií, kabely s optickými vlákny. Nainstalovány silnoproudé rozvody, kvalitní kobercové čtverce a klimatizace. Společné toalety i kuchyňka na patře. Vyúčtování služeb čtvrtletně.

Největší výhodou je pro zaměstnance zajištění kyvadlové dopravy (Shuttle bus) na stanici metra Želivského a zpět. Výborné napojení autem na Pražský okruh, dálnici D1 i D11, zastávky autobusů 297, 133, 124 a 509 přímo před budovou, 7 min chůze od stanice metra Želivského (trasa A), 5 min chůze z tramvajové stanice Mezi hřbitovy, parkování vně i uvnitř areálu.
Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena vlastníkem nemovitosti). Neplatíte provizi.

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

LPE0083

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

1 000,0 m2

Budova:

cihlová

Podlaží:

3. z 6

Garáž:

Ne

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti