Prodej rodinného domu 360 m2, pozemek 1625 m2

Kukuřičná , Sibřina

Prodej novostavby luxusního domu 460m2 s dvougaráží 7+1, Praha východ


360 m2
7+1
28 500 000 Kč
info o ceně v RK


Představení nemovitosti

Impozantní, architektonicky velkoryse koncipovaná vila s rozlehlou zahradou, inspirovaná čistotou staveb severských zemích s moderními prvky industrializmu zcela naplňuje filozofii luxusního a zároveň důstojného rodinného sídla, kde všichni členové domácnosti mají svůj dostatečný a soukromý prostor.
Nachází se v atraktivní lokalitě Prahy východ, nedaleko oblíbených Říčan. Příjemná a klidná lokalita nabízí široké možnosti volnočasových aktivit a současně rychlé spojení do centra Prahy, Pražský okruh a dálnici D1.
Nově postavený dům, kolaudován srpen 2017 je zhotoven ve vysokém standartu z prvotřídních materiálů a zařizovacích předmětů s důrazem na vysokou kvalitu.
Harmonicky a prakticky řešený velkorysý prostor zahrnuje celkem 9 místností, 4 samostatné koupelny, a toaletu zvlášť, prádelnu, technickou a úklidovou místnost, vstupní chodbu, halu, místnost na potraviny, posilovnu, prostornou dvougaráž s dílenským koutem a technickou místností.

Vzdušný a prosvětlený interiér v přízemí, jenž sestává ze 3 částí - otevřeného prostoru obývacího pokoje s krbem, s nadstandartní výškou stropu 8,30m, velkou, špičkově vybavenou kuchyní s jídelnou, pracovnou. Všechny tyto místnosti jsou orientované na jihozápad a mají přímý výstup na terasu, navazující do zahrady, jejíž projekt je navržen tak, aby poskytoval majitelům domu dostatek prostoru a soukromí. Díky promyšlené architektonické studii a orientaci domu se architektům výborně podařilo zajistit celodenní průnik světla a slunečních paprsků do obytné části celého domu. Francouzská okna průchozí z obývací části a z jídelny na letní terasu umožnují propojení života v domě s životem a relaxací vně domu, na prostorných terasách a v přilehlé zahradě. Přízemní dispozici doplňuje místnost v současné době využívaná jako posilovna, pokoj se samostatnou koupelnou, další toaletou pro hosty zvlášť, prádelnou a úklidovou místností. Dominatním prvkem celého domu je okázalé schodiště v industry designu vedoucího do prvního patra, klidové a relaxační části domu. Dispozice prvního patra sestává ze 3 ložnic, z nichž hlavní ložnice se sun suit prostornou koupelnou s okny. Vybavení luxusní koupelny zahrnuje samostatně stojící prostorová vana, dvě umyvadla umístěná na dřevěné skříňce s úložnými prostory, prostor se sprchovým zázemím , sauna. Na podlahách luxusní italská dlažba v decoru parket. Designovým a osvěžujícím prvkem koupelny jsou atypické posuvné vstupní dveře z ložnice a do prostorné šatny.

K vybavení patří dřevěná okna a interiérové dveře, designová svítidla, plně vybavená špičková kuchyně, centrální vysavač zabezpečovací systém, zavlažovací systém, exteriérové žaluzie z hliníku, plynový kotel Viessman, bezpečnostní vstupní dveře, veškeré vybavení dle fotodokumentace. Bezpečnostní kamerový systém.
Další nezanedbatelnou velkou předností domu jsou velmi nízké provozní náklady.

Tato výjimečná příležitost koupě uživatelsky komfortní a nadčasové nemovitosti, která tvoří svým prostorovým potenciálem, stavebním provedením i polohou, ideální podmínky pro bydlení v přírodě s aktivním využitím volného času, v atraktivní lokalitě Prahy východ, s rychlým spojením do centra metropole ( 20min).

ZÁKLADNÍ INFO

Evidenční číslo:

HMA0315

Stav objektu:

novostavba

Užitná plocha:

360,0 m2

Vlastnictví:

Osobní

Budova:

cihlová

Garáž:

Ano

Vytisknout
detail

Máte zájem o nemovitost?

Kontaktujte makléře, který má na starosti tuto nemovitost.


CHCI VÍCE INFORMACÍ

Vyplňte prosím jméno a příjmení.
Vyplňte prosím e-mail.
Vyplňte prosím telefon.

Prohlédněte si další nemovitosti